Menu:

Adres:

DragonHouse
Gimnazjalna 6
58-580 Szklarska Poręba
tel.
tel. +48.536377492
e-mail: dragonhouse@vp.plLinki

DragonHouse - Szklarska Poręba


Start


Nowe otwarcie! Pokoje Gościnne DragonHouse to nowy obiekt oferujący wypoczynek w bardzo dobrych warunkach. Usytuowanie budynku w centrum Szklarskiej Poręby pozwala odpocząć z dala od zgiełku ulic pozwalając jednocześnie szybko i łatwo dotrzeć do wszystkich pobliskich atrakcji turystycznych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 pokoi (maksymalnie 21 miejsc noclegowych) z łazienkami wyposażonych między innymi w telewizory i czajniki elektryczne.

Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatna przechowalnia sprzętu sportowego.

Przy budynku znajduje się bezpłatny parking dla Gości.

Serdecznie zapraszamy!

TUTAJ W POKOJACH ZIMĄ JEST CIEPŁO A LATEM CHŁODNO, ŁÓŻKA SĄ WYGODNE A W BUDYNKU ZACHOWYWANY JEST PORZĄDEK.

Bardzo prosimy o dodawanie opinii i komentarzy o naszym obiekcie za pośrednictwem strony www.dragonhouse.wszklarskiej.pl. Każdy wpis jest dla nas ważny!

Szklarska Poręba to miasto położone w malowniczym krajobrazie Karkonoszy i Gór Izerskich, otoczone dominującą nad miastem Szrenicą oraz Wysokim Kamieniem i Czarną Górą. Fenomenalne warunki klimatyczne i narciarskie powodują, że Szkalrska Poręba jest jednym z najbardziej cenionych i najczęściej odwiedzanych ośrodków wypoczynkowych w Sudetach.

Duże znaczenie ma dobre położenie pod względem komunikacyjnym, bliskość przejść granicznych z Czechami i Niemcami.

Dużo wyciągów narciarskich i nartostrad wpływa na to, że Szklarska Poręba jest idealnym miejscem dla narciarzy, tych doświadczonych i tych początkujących. Ponadto znaczna ilość tras rowerowych oraz szlaków turystycznych sprawia, że także latem nie można się w Szklarskiej Porębie nudzić.

Miejsca, które trzeba odwiedzić będąc w Szklarskiej Porębie